HAKKIMIZDA

Firmamiz 1983 yılında triko imalatı ile işe başlamıştır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye uzun yıllar triko ihracatı yapmıştır. Triko üretimi halen çocuk triko ve ev tekstili konularında devam etmektedir.

“Mutluluk minikken başlar ” anlayışı ile 2000 yılından bu yana konfeksiyon sektörüne girerek, Bütün minikleri giydirmeyi hedeflemiştir. Türkiye genelinde 150 yi geçen bayi ağımızla markamızı ülkemizin dört bir yanına ulaştırmıştır.

En büyük hedefimiz; annelerimize, anne adaylarımıza ve çocuklarımıza kaliteli, aynı zamanda sağlıklı ürünler sunmaktır. Ürünlerimizde kullanılan kumaş ve aksesuarlar kansorejen madde içermemektedir.

Firmamız kendi bünyesinde hazırlamış olduğu modellerini ve koleksiyon çalışmalarını tüm seçkin mağazalarda sizlerin beğenisine sunmaktadır. Modayi takip eden değil, modayı oluşturan tasarımlara sahiptir.

Firmamız sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunarken ürünlerin anne ve çocuk zevkine uygun olmasına dikkat etmektedir.

Laylay Türkiye genelindeki geniş bayi ağı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Sizlerden gelen yoğun talepler hedef çıtamızı yükseltecek ve heyecanımızı devam ettirecektir.